GÜRSAŞ ELEKTROMEKANİK SAN. VE TİC. A.Ş.

ÖDÜNSÜZ KALİTE... KAYGISIZ GELECEK...

Bugünlerimize ulaşmak için çıktığımız yol, 37 yıl önce gerçekleşmesini istediğimiz bir hayal ile başladı. 60 m²’lik basit bir atölyeden 6.000 m²’lik bir fabrika yapılanmasına dönüşüm hiç kolay olmamakla birlikte, inanç ve azmimizin en net göstergesi olmuştur. İş hayatına sermayesiz başlamış bir firma olarak, emeğimizin karşılığı olan kazancımızı yatırıma dönüştürmek uzun senelerimizi aldı.

Şahıs firması olarak "GÜRSAŞ GENEL ÜRETİM SANAYİ" unvanı ile 1980 yılı sonunda kurulan firmamız başlangıçta unvanına uygun olarak değişik konularda üretimler yapmıştır. Daha sonrasında yerel endüstriyel üretimin ülke ekonomisindeki payının büyümesiyle birlikte, endüstriyel elektroniğin ihtiyaç duyduğu cihazların dış görünümlerini oluşturan kutuların üretimine başlanmış, müşterilerimize kısa sürede sadece ürün temelli üretim değil proje bazlı çözüm ortaklığı da sunulmuştur.

GÜRSAŞ, 1993 yılında Limited Şirket statüsüne geçerek, yatırım sürecine girmiş ve kalifiye işgücüne verdiği önemi artırıp donanımlı bir ekip haline gelmiştir. Elektronik Cihaz Kutuları Dizayn ve Üretimi konusunda adeta kendi teknolojisini yaratarak, gelişen piyasa koşullarını ve teknolojik yenilikler çerçevesinde bünyesine kattığı modern sac işleme makinaları ( CNC Optik Lazer Kesim, CNC PunchPress, CNC AbkantPress vb.) ile üretim yeteneklerini ve kapasitesini artırmıştır.

Kurumsal yapısının temel ilkelerinden birini oluşturan Toplam Kalite anlayışını çalışanları ile paylaşan GÜRSAŞ bugünlerdeki başarısını, piyasadaki yüksek etik değerler anlayışını sonuna kadar savunmasına borçludur.